Kontakt


Klicka här om du vill veta mer om våra ledamöter i landstingsfullmäktige

 

Malin Sjölander, landstingsråd
malin.sjolander@ltkalmar.se
070-482 82 20
076-787 07 50


Jonas Lövgren, politisk sekreterare
jonas.lovgren@moderaterna.se
070-236 31 44
070-945 77 55


Elin Landerdahl, politisk sekreterare
elin.landerdahl@ltkalmar.se
076-876 23 52


Pär-Gustav Johansson, allianssamordnare
par-gustav.johansson@ltkalmar.se
070-317 89 50







Berthold Andersson,

berthold.andersson@gmail.com
070-620 06 67

Eddie Forsman,

eddie.forsman@borgholm.se
070-570 04 91

Henrik Yngvesson,
henrik.yngvesson@morbylanga.se
070-756 71 52

Gunilla C Johansson,
gunillacjohansson@icloud.com


Kaj Holst,
kaj.holst@telia.com
072-366 62 05

Lennart Hellström,
lennarthnuit45@telia.com
076-786 05 45

Magnus Gustafsson,
info@g-krafthome.se

070-839 56 69

Monica Ljungdahl,
monicalj@gmail.com
073-033 78 44

Måns Linge,
mans.linge@moderaterna.se
070-611 82 88

Suzanne Gustafson,
gustafson.suzanne@gmail.com
070-920 70 04

Tuulikki Åkesson,
vind21@hotmail.com
070-381 21 03

Åke Bergh,
a.ake.bergh@gmail.com
070-582 81 48


Inga kommentarer:

Skicka en kommentar